Promo z Vaší události

Video archiv [133]

PÁ 19:00
  
05. 04.
 2024
  
 
Fridrich & Fridrich v Čajce (5. 4. 2024)
  
PÁ 19:00
  
05. 04.
 2024
  
 
Bunker Beats: Kouzelnej Kolotoč (5. 4. 2024)
  
NE 19:00
  
03. 03.
 2024
  
 
Koncert Niki KJC v Čajce
  
PO 19:00
  
25. 12.
 2023
  
 
Vánoční Besídka vol.16
  
ÚT 19:00
  
05. 12.
 2023
  
 
Vystoupení na saxofon s Radimem v Čajce (30.11.2023)
  
ST 19:00
  
15. 11.
 2023
  
 
Ježíšek (folk), Will Eifell
  
ST 19:00
  
15. 11.
 2023
  
 
Den lovosických autorů 2023
  
SO 19:00
  
21. 10.
 2023
  
 
Hubertova jízda Třebívlice 2023
  
PÁ 19:00
  
15. 09.
 2023
  
 
Kristýna & Libor (9. 9. 2023)
  
ÚT 19:00
  
29. 08.
 2023
  
 
Víkendový pobyt pro osvojitele 2023
  
PO 19:00
  
28. 08.
 2023
  
 
BSC summer rave 2023
  
ÚT 19:00
  
22. 08.
 2023
  
 
OKTEKK Party (18.-20.8.2023)
  
PÁ 19:00
  
18. 08.
 2023
  
 
Jana + Jirka (12. 8. 2023)
  
PO 19:00
  
31. 07.
 2023
  
 
Sound System United: Metek, Neumatix, WCA (28.-30.7.2023)
  
ÚT 19:00
  
25. 07.
 2023
  
 
Drumybassy Open Air 2023
  
ÚT 19:00
  
25. 07.
 2023
  
 
Unity Rage 2023
  
PO 19:00
  
24. 07.
 2023
  
 
Jana + Marek (15. 7. 2023)
  
PO 19:00
  
17. 07.
 2023
  
 
ZlOmVaZ: Lobotomic sound
  
ST 19:00
  
12. 07.
 2023
  
 
Šavlozubý ponožky: Koncert za VYSVĚDČENÍ!
  
PÁ 19:00
  
07. 07.
 2023
  
 
Káťa + Petr (24. 6. 2023)
  
PÁ 19:00
  
30. 06.
 2023
  
 
Bára + Radek (23. 6. 2023)
  
ČT 19:00
  
22. 06.
 2023
  
 
Koonda Holaa - Čajovna - vinotéka bez názvu, Lovosice (22. 6. 2023)
  
PÁ 19:00
  
16. 06.
 2023
  
 
Strahov tekno party: Sound Farmers (16. 6. 2023)
  
PÁ 19:00
  
09. 06.
 2023
  
 
Belly Hole Freak - Čajovna - vinotéka bez názvu Lovosice (5. 6. 2023)
  
PO 19:00
  
05. 06.
 2023
  
 
Zoo na vsi! - Comor Teror, Kouzelnej Kolotoč, MHD
  
PO 19:00
  
22. 05.
 2023
  
 
Křest alba Jaro/slav Došek - LÁSKA, BŮH & CHEMIE (20. 5. 2023)
  
SO 19:00
  
20. 05.
 2023
  
 
Miri: Planety, vztahy a písně, které tvoří život sám (19. 5. 2023)
  
SO 19:00
  
20. 05.
 2023
  
 
Polepsko-liběšický navigátor 2023
  
SO 19:00
  
13. 05.
 2023
  
 
Free open air: INF sound system (13. 5. 2023)
  
ST 19:00
  
03. 05.
 2023
  
 
Wurning the Bitches 2: Deposit, MHD, Your Mama
  
ÚT 19:00
  
02. 05.
 2023
  
 
Czarotek 2023: Wottek, WCA, Badtekk, Spectro, Strojobal
  
PÁ 19:00
  
14. 04.
 2023
  
 
TunelUnderGround - Litoměřice (14. 4. 2023)
  
PÁ 19:00
  
31. 03.
 2023
  
 
Koncert pro UA - Čajovna - vinotéka bez názvu, Lovosice (30. 3. 2023)
  
SO 19:00
  
25. 03.
 2023
  
 
Keltský telegraf 2023 - Radobýl
  
SO 19:00
  
25. 02.
 2023
  
 
Basscofee na Kačáku - Restaurace Kačák, Tisá (25. 2. 2023)
  
PÁ 19:00
  
24. 02.
 2023
  
 
Hobluj 2023
  
PÁ 19:00
  
17. 02.
 2023
  
 
Tunel underground - Bývalý železniční tunel, Litoměřice (17. 2. 2023)
  
SO 19:00
  
04. 02.
 2023
  
 
Dojezd23 - Tekno night - BOSS BAR, Poděbrady (4. 2. 2023)
  
ČT 19:00
  
26. 01.
 2023
  
 
4. E. - SŠPgHS 2023
  
ÚT 19:00
  
27. 12.
 2022
  
 
SvaTEK - Suburbass live
  
ÚT 19:00
  
27. 12.
 2022
  
 
Vánoční Besídka vol.15: Louty, New/Old, Švindl
  
ÚT 19:00
  
27. 12.
 2022
  
 
STARÁ PUŠKA V PIJÁNOPUB
  
PO 19:00
  
14. 11.
 2022
  
 
Noc lovosických autorů 2022 - Jiří Petrák, Tereza Paurová
  
NE 19:00
  
09. 10.
 2022
  
 
Scooter v Ústí nad Labem na Zimním stadiónu (7. 10. 2022)
  
ÚT 19:00
  
06. 09.
 2022
  
 
Natálie & Roman (3. 9. 2022)
  
ÚT 19:00
  
26. 07.
 2022
  
 
Drumybassy Open Air 2022
  
PO 19:00
  
25. 07.
 2022
  
 
Zahradní slavnost s kytarou u ohně (22. 7. 2022)
  
PÁ 19:00
  
15. 07.
 2022
  
 
Justin Lavash v Lovosicích
  
PO 19:00
  
27. 06.
 2022
  
 
PzP Kooperace Vol.1
  
PO 19:00
  
13. 06.
 2022
  
 
Ventolin - KAMEN!CE 2022 (Česká Kamenice, 11. 6. 2022)
  
PÁ 19:00
  
20. 05.
 2022
  
 
Step Evolution 6
  
PO 19:00
  
02. 05.
 2022
  
 
SEWERCZAROTEK 2022
  
ČT 19:00
  
28. 04.
 2022
  
 
Flétnový koncert
  
ÚT 19:00
  
12. 04.
 2022
  
 
Maturitní ples 4.BP (2022)
  
NE 19:00
  
10. 04.
 2022
  
 
Staré Pušky v Rendě
  
PO 19:00
  
04. 04.
 2022
  
 
Apriltekk
  
NE 19:00
  
06. 03.
 2022
  
 
Karnevaltekk
  
PÁ 19:00
  
25. 02.
 2022
  
 
DEGENERACE vol.1
  
PO 19:00
  
21. 02.
 2022
  
 
Galaktekk - Birthday tekk
  
PO 19:00
  
06. 12.
 2021
  
 
Vault23 vol. 3
  
PO 19:00
  
08. 11.
 2021
  
 
Vault23 vol. 2
  
NE 19:00
  
29. 08.
 2021
  
 
ZASE v LESE 2021
  
PÁ 19:00
  
13. 08.
 2021
  
 
ZASE v LESE 2021
  
PÁ 19:00
  
30. 07.
 2021
  
 
RAVE4REDON
  
PO 19:00
  
18. 01.
 2021
  
 
Krutej mejdan
  
PÁ 19:00
  
08. 01.
 2021
  
 
Kokoti na sněhu 2021
  
SO 19:00
  
05. 09.
 2020
  
 
Tomo 30 let
  
PO 19:00
  
16. 03.
 2020
  
 
4.E - Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice (2020)
  
PÁ 19:00
  
14. 02.
 2020
  
 
POD2 - SOŠ technická a zahradnická, Lovosice (2020)
  
PO 19:00
  
03. 02.
 2020
  
 
ACA4 - SOŠ technická a zahradnická, Lovosice (2020)
  
ST 19:00
  
29. 01.
 2020
  
 
4.BP Šluknov (2020)
  
ST 19:00
  
20. 11.
 2019
  
 
Refresh Movember IV. - Beer Club Štětí (16. 11. 2019)
  
SO 19:00
  
19. 10.
 2019
  
 
Hubertova jízda Třebívlice 2019
  
ST 19:00
  
02. 10.
 2019
  
 
Výkonnostní zkoušky IBOP, Svod fríských koní (2019)
  
ÚT 19:00
  
30. 07.
 2019
  
 
DrumyBassy Open Air 2019
  
ST 19:00
  
08. 05.
 2019
  
 
Refresh Contest 12
  
SO 19:00
  
16. 02.
 2019
  
 
4.B - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2019)
  
SO 19:00
  
02. 02.
 2019
  
 
4.E - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2019)
  
PÁ 19:00
  
25. 01.
 2019
  
 
ACA4 - SOŠ technická a zahradnická, Lovosice (2019)
  
SO 19:00
  
19. 01.
 2019
  
 
POD2 - SOŠ technická a zahradnická, Lovosice (2019)
  
SO 19:00
  
20. 10.
 2018
  
 
Hubertova jízda Třebívlice 2018
  
PÁ 19:00
  
05. 10.
 2018
  
 
Zájezd na Hawaii - 4.E SŠPgHS (2018)
  
SO 19:00
  
14. 07.
 2018
  
 
Festival Osmička 2018 (Aftermovie)
  
ÚT 19:00
  
03. 07.
 2018
  
 
Sklárna Lindava - Lasvit, Ajeto (2018)
  
PÁ 19:00
  
16. 02.
 2018
  
 
4HML - Soukromá Podřipská SŠ Roudnice nad Labem (2018)
  
PÁ 19:00
  
09. 02.
 2018
  
 
POD2 - SOŠ technická a zahradnická, Lovosice (2018)
  
SO 19:00
  
27. 01.
 2018
  
 
4.B - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2018)
  
ČT 19:00
  
25. 01.
 2018
  
 
4.BP - SLŠ & SOŠ Šluknov (2018)
  
ST 19:00
  
25. 10.
 2017
  
 
Hubertova jízda Třebívlice 2017
  
ČT 19:00
  
31. 08.
 2017
  
 
DrumyBassy Open Air 2017 (Aftermovie)
  
SO 19:00
  
11. 03.
 2017
  
 
EK4 - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2017)
  
PÁ 19:00
  
03. 03.
 2017
  
 
4.B - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2017)
  
PÁ 19:00
  
10. 02.
 2017
  
 
4.E - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2017)
  
PÁ 19:00
  
20. 01.
 2017
  
 
SP4, SD4, PT2 - SOŠ a SOU Neklanova Roudnice (2017)
  
SO 19:00
  
16. 07.
 2016
  
 
Oleško DrumyBassy Open Air 2016 (Aftermovie)
  
SO 19:00
  
30. 04.
 2016
  
 
DRUM & BASS Čarodky
  
PÁ 19:00
  
11. 03.
 2016
  
 
4.C - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2016)
  
SO 19:00
  
27. 02.
 2016
  
 
4.A - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2016)
  
SO 19:00
  
20. 02.
 2016
  
 
EK4 - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2016)
  
PÁ 19:00
  
19. 02.
 2016
  
 
4.D - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2016)
  
SO 19:00
  
13. 02.
 2016
  
 
4.A - Gymnázium Josefa Jungmanna (2016)
  
PÁ 19:00
  
12. 02.
 2016
  
 
AUT4 - SOŠ technická a zahradnická, Lovosice (2016)
  
SO 19:00
  
23. 01.
 2016
  
 
Kůň Hamadan 11 SK - Tereza Henzlová
  
PÁ 19:00
  
22. 01.
 2016
  
 
POD2 - SOŠ technická a zahradnická, Lovosice (2016)
  
PÁ 19:00
  
15. 01.
 2016
  
 
SP4, SD4 - SOŠ a SOU Neklanova Roudnice nad Labem (2016)
  
PÁ 19:00
  
08. 01.
 2016
  
 
4.B - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2016)
  
ST 19:00
  
16. 12.
 2015
  
 
101 Underground Galavečer
  
ST 19:00
  
02. 12.
 2015
  
 
ACM SPY - Studentský IT projekt 2015
  
SO 19:00
  
17. 10.
 2015
  
 
Hubertova jízda Třebívlice 2015
  
SO 19:00
  
03. 10.
 2015
  
 
DNB NIGHT Barhy a Maiko
  
ČT 19:00
  
01. 10.
 2015
  
 
CzechDubZ B-Day @ Cross Club, Praha (1. 10. 2015)
  
SO 19:00
  
22. 08.
 2015
  
 
Narozeninová PÁRTY (Don,Olí,Poky,Dráček,Váňa)
  
SO 19:00
  
08. 08.
 2015
  
 
Wasserfahrrad contest vol. IV
  
SO 19:00
  
25. 07.
 2015
  
 
Oleško DrumyBassy Open Air 2015 (Aftermovie)
  
PÁ 19:00
  
19. 06.
 2015
  
 
The One Festival 2015
  
ČT 19:00
  
30. 04.
 2015
  
 
DNB Čarodky
  
SO 19:00
  
28. 03.
 2015
  
 
Dáša slaví 60. narozeniny
  
PÁ 19:00
  
27. 03.
 2015
  
 
Spin IT - DNB Briefing
  
PÁ 19:00
  
20. 03.
 2015
  
 
4.C - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2015)
  
PÁ 19:00
  
13. 03.
 2015
  
 
4.B - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2015)
  
SO 19:00
  
31. 01.
 2015
  
 
HT4 - SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice (2015)
  
PÁ 19:00
  
16. 01.
 2015
  
 
SP4, SD4 - SOŠ a SOU Neklanova Roudnice nad Labem (2015)
  
ÚT 19:00
  
02. 12.
 2014
  
 
ACM SPY - Studentský IT projekt 2014
  
ÚT 19:00
  
02. 12.
 2014
  
 
Hostěnice triatlon 2014
  
PÁ 19:00
  
31. 10.
 2014
  
 
Bass Collection
  
PÁ 19:00
  
24. 10.
 2014
  
 
The One Festival 2014
  
PÁ 19:00
  
29. 08.
 2014
  
 
Zakončení prázdnin
  
SO 19:00
  
23. 08.
 2014
  
 
Adél & Dráček - Narozeninová párty
  
PÁ 19:00
  
15. 08.
 2014
  
 
BREAKPORT - free open air
  
SO 19:00
  
09. 08.
 2014
  
 
Oli & Don narozeninová párty
  
PÁ 19:00
  
25. 07.
 2014
  
 
Oleško DrumyBassy Open Air 2014
  
PÁ 19:00
  
07. 03.
 2014
  
 
Čarovna literární: Lukáš Vlasák, Jiří Petrák a hosté (7. 3. 2014)
  
ST 19:00
  
07. 08.
 2013
  
 
Zahradní slavnost - Funbox Destrakšnderby
  
   
   
Sdílej přátelům