PROMO Z VAŠÍ UDÁLOSTI

No Waves festival: Liťák

Odkaz na tuto stránku není již veřejný!

Datum: 27. 6. 2015
Lokalita: Střelecký Ostrov, Litoměřice
Facebook událost v odkaze
Dokumentace: Jiří Petrák

Fotogalerie

NO WAVES festival je tvůj festival. Několik kapel, akustických písničkářů, básníků, divadelníků, outdoorový sport a pivo. To všecko klidně i zadarmo, záleží jen na tobě, jestli festival podpoříš a zapojíš se do vytváření úžasné věci, kterou si můžeš užít nebo zkazit jen ty sám.
27. června 2015 na Střeleckém ostrově v Litoměřicích.
Loňský přízemní chování hradí štěstí, a není nám líto měřit se, kdo je horší a lepší, uprostřed Labe na Střeleckým ostrově, což není ten Střelák v Praze, ale místo konání červnového letního trampování po Litoměřicích.
Spoustu lidí z Litoměřic známe, a prej je to tam jako stvořený na terapii šokem. Takovou tu příjemnou – zdá se, že nic z toho nemůže vyjít, stojí to na dřevěnejch kůlech jako americký lepenkový baráky strhávaný hurikánem, ale nakonec se stáváš součástí jedný velký párty lidí poskakujících na vlnách usmívající se Katriny.
Těžko říct, jestli to shazovat tím názvem festival. Jestli se chceš stát zombíkem, jeď na Votvírák, jestli si chceš stěžovat na to, že je v klobáse málo masa, jeď na jakejkoli jinej festival, ale jestli chceš mít v poho festival a s pivkem v ruce sledovat něco zajímavýho, máš to mít! Stejně tak, si z toho můžeš udělat hardcorový temno..je to na tobě!
Je to tvoje akce, tvoje nálada, tvůj den, tvůj festival, tvůj koncert, tvoje divadelní vystoupení, tvůj skejt, tvoje slackline, tvůj hlad a tvoje chuť. My vás všechny pozveme a zapojíme elektriku.
27. června tedy čekej další letní díl NO WAVES, tentokrát v Litoměřicích.
Rozhodně nečekej žádný „český festivalový kapely.“ Možná ani nečekej úplně to, co znáš. Ale sleduj to, a zjistíš, že svý si určitě najdeš, možná tam, kde bys to nečekal.
A na jaké vystupující se tedy můžeš těšit?
Na hlasité hudební scéně v altánu třeba na domácí
TANTALOS - štamgasti co do světa valí svůj osobitý, ýmou rokenrol, nová vlna v Liťáku. Slyšíš Sonic Youth? Tak je přijď podpořit!
http://bandzone.cz/tantalos
The Osels - Plzenští Ouslové jsou přesným důkazem jednoho z podtitulů našeho festivalu... "že to neznáš, neznamená, že si to nemůžeš užít.." Ale když si najdeš chvilku a poznáě pár pecek od těhlech mladejch bláznů už předem, nebudeš pak na místě zmatenej jestli začali hrát Arctic Monkeys, nebo nějaká jiná anglická kapela... Budeš v obraze a vědět že tenhle skvělej indierockovej zvuk patří český partičce s lehce debilním českoanglickým názvem a skvělou živou šou...The Osels!
http://bandzone.cz/theosels
Boy Wonder & The Teen Sensations - Serfař z Letný si toho užil dost, Kuba z Wild Tides, zázračnej chlapec co se ještě dneska rád unáší puberťáckejma radostma... Novej sólovej projekt, o kterým ještě určitě uslyšíš nejen v souvislosti s No Waves. Samply z notebooku, bláznivá kytara a ironicky zahořklej zpěv...to vše v režii jednoho týpka co se na podiu kroutí jak by hrál naposledy a poplive snad úplně všechno! Doneste mu někdo pizzu a poslechněte si pár ukázek z EP, které už je takříkajíc "v zatáčce".
https://youtu.be/2XRlqM5d3mQ
The Unholy Preachers - U svatý píči, tuhle partičku snad ani netřeba představovat, na scéně se pod timhle názvem pohybujou už pátej rok a jinak ještě dýl. Za tu dobu si už zahráli v nejlepších českých klubech a na největších festivalech. Pak jim přišla pozvánka na No Waves a světe div se, za příslib bezedného kelímku piva ji kluci přijali. The Unholy Preachers dámy a pánové! Tohle je naživo vážně punk, buď musíš skákat, nebo tě to zamáčkne o pár čísel hloubš do trávníku, až začnou hrát, tak už domů chtít nebudeš!
http://bandzone.cz/theunholypreachers?at=info
Tři a pět minut - Že spolu budou mít kapelu, vědí tihle mladí rockeři z Prahy už dlouho, po sérii odkladů a koncertních přestávek jsou konečně připravený a v Litoměřicích nám jako první otestujou, otevřou a zajedou altán. Přijďte včas a nenech si ujít ani tohle vystoupení, že jsou první neznamená, že by snad nebyli dobrý!
Celé odpoledne se, se ale nebude točit jen kolem hlasitejch beden v altánu, těšit se můžete i na akustickou stage, která poslouží hercům, básníkům a hudebníkům, kterým by velká stage zbytečně ubíral na osobitosti.
A že to tedy nebude jen a jen o muzice, ukáže projekt dvou absolventů z umělecké školy v Litoměřicích. Říkají si MLADIVADLO, a vy můžete vidět hru „Osvald a Zinalda mluví stranou“, což je hra, na kterou stačí dva. Je krátká a absurdní, schizofrenní a je o tom, jak málo záleží na slovech, když dojde na lásku.
Protože mají hrozně bizi bubeníka, ale vážně moc se vám chtěj ukázat a jsou vážně moc dobrý, vystoupí na akustické stage i 2/3 kapely Psychocandy ze Znojma. A že to nejsou žádný vokurky? To posuď sám, buď u nich na Bandzonu, nebo přímo na akci!
http://bandzone.cz/psychocandy
Další koho uvidíte na akustický stage bude Štěpik OMB (O Můj Bože...nebo spíš One Man Band). A protože je Štěpik punkáč tak si sebou na akustickou stage přitáhne elektrickou kytaru, dupák a hajtku a uprostřed louky spustí rokenrol, jak když by zrovna vylezl z nějaký Californský garáže, nebo Karlínskýho squattu.. Vlastní tvorbu prokládá covery od Tyíčka Segalla, nebo třeba Orwells a hraje to s takovou vervou, že ti nedá moc práce nechat se strhnout.. Jestli chceš vidět jak se z obyčejnýho kluka na půlhodiny stane bubeník, zpěvák a kytarista najednou, tak ho přijď podpořit, když ho hecnem tak třeba nakonec vytáhne i harmoniku.
https://youtu.be/RT6_zXF5FKY
Co znamená pojem "akustická stage" už správně chápe Jen, který pod svým pseudonymem Man Drops Hat dorazí do Litoměřic zahrát svůj set s akustickou kytarou, skvělým hlasem a písněmi o lásce, životu, bohu...o lásce k životu, o životu bez boha přijď si poslechnout i jeho!

V průběhu odpoledne pak v akustickém prostoru zazní nějaká ta kanál poetri od našeho dvorního grafomana Johnnyho Násilníka a zapojit se můžeš i ty, stačí když nám napíšeš, přineseš si akustiku, housle, nebo třeba triangl a prostor pro vystoupení je tvůj!
Celá akce bude přístupná zdarma, ale budeme rádi za podporu formou dobrovolného vstupu, ke kterému opět chystáme motivační program v podobě placatých koulí, ze kterejch ti zaručeně něco kápne...další informace už brzo!
Celé odpoledne bude připraven program pro malé i velké, staré i mladé, pivo pro dospělé a limo pro děti... Punk pro nasraný, divadlo pro zklidněný, tak přijď a vezmi s sebou třeba svoji bábu!
Celá akce je pořádána za podpory Ústecká komunitní nadace, města Litoměřice a s technickým zajištěním nám pomáhá ústecký Label de Mimo. Za podporu díky taky magazínům Reset a Kids And Heroes Punkrock Magazine

Přidej komentář

 

Sdílej přátelům


Související články

REKLAMA
Pro přihlášené návštěvníky se reklamy nezobrazí.

Kalendář událostí

Nadcházející [10]

10. 12. 2022
SO 20h - NE 02h
KNAK, Teplice

16. 12. 2022
20h - SO 02h


25. 12. 2022
NE 20h - PO 01h
Restaurace Renda, Roudnice nad Labem

21. 1. 2023
SO 20h - NE 02h

13. 7. 2023
ČT 12h - NE 11h

29. 7. 2023
SO 19h - NE 06h
Hospoda U letního kina a letní kino

12. 8. 2023
SO 20h - NE 01h
fotbalové hřiště Libochovice

18. 8. 2023
18h - NE 18h
Pláž Klûček, Máchovo jezero, Doksy

19. 8. 2023
SO 10h - 22h
Račice, Ústecký kraj

Uplynulé [10]

3. 12. 2022
SO 20h - 23h
Pijáno PUB, Bohušovice nad Ohří

26. 11. 2022
SO 20h - NE 01h
Baronka, Litoměřice

25. 11. 2022
08h - 10h
Čajovna - vinotéka bez názvu, Lovosice

11. 11. 2022
19h - 22h
Čajovna - vinotéka bez názvu, Lovosice

14. 9. 2022
ST 19h - 22h
Palác Akropolis

19. 8. 2022
18h - 22h
Čajovna - vinotéka bez názvu, Lovosice

13. 8. 2022
SO 20h - NE 01h
JÁMA FEST 2022 🖼️
fotbalové hřiště Libochovice


14. 7. 2022
ČT 18h - 20h
Čajovna - vinotéka bez názvu, Lovosice

11. 6. 2022
SO 15h - 23h
KAMEN!CE 2022 🖼️
Česká Kamenice