Ultralight backpacking

B-DAY PARTY

Odkaz na tuto stránku není veřejný.

Fotogalerie od Jarda Motive

Datum: 23. 1. 2016
Lokalita: habañero music bar
Facebook událost v odkaze
Dokumentace: Jiří Petrák

Fotogalerie

Drazí kamarádi, tento rok poprvé nám vše dopřává, užít si naše lednové narozeniny pohromadě. Jsme roztroušeni po evropě, ať už já ve Swajcu, Vašek v Práglu se svými princeznami, František za velkou louží v Americe, Pavel po letech zpět z cest po Holandu za svou roodinou a Mr.Mňau - kterého poznáte nejlépe na místě osobně - je všude, kde je dobře .)) - tak právě tento rok se sejdeme na jednom neutrálním místě ve městě Litoměřice, které dobře všichni známe! Kam kluci chodili do školy a na vojnu a já za nimi za školu se najíst do jídelny školní když už nám po všech těch vínech a pivech vyhladlo s Rohlinem především!
Pro tuto 4 a více násobnou oslavu je připraven ne dlouho otevřený music klub Habaňero s omezenou kapacitou 170 osob/2xbar, stoly, podium pro djje, kuřácký i nekuřácký prostor, spousty dobrého pití a jídla!
Pozveme/te si své blízké kamarády co máme rádi a s kterými nám je dobře, přidejte se i Vy co máte také co v lednu slavit, nemáme s tím problém.
Aby tam byli jen ti správní lidé, které chceme, celá akce bude na pozvánku a na jméno u dveří. Jména sepíšete a dáte dohromady a odešlete MĚ DO ZPRÁV, a u dveří budou moci vstoupit jen ti napsaní a pozvaní od oslavenců nebo v neočekávaných případech na oslavencovo kývnutí a potvrzení a pánové u dveří se nám o pořádek a další záležitosti postarají pro klid celého večera...
Jaká by to byla oslava bez pořádné hudbení produkce od těch nejpovolanějších djs a kamarádů, které jsme za svúj život získali a kteří našli místo a přijmuli v jejich nabitých hracích rozvrzích pozvání.
Oslavu bude provázet elektronická hudba a ti co vystoupí si necháme pro Vás v tajnosti ať máte také radost z překvapení, jako budeme mít mi když se Vám podaří dorazit a oslavit NÁS - VÁS s námi! Všichni co budete pozvaní, nás dobře znáte a dá se trochu předpokládat v jakém duchu se oslava ponese!
Dávejte na sebe pozor, užijte svátků Vánočních a Silvestra a 23 den v lednu NA VIDěNOU.......AHOOOJ!

Přidej komentář

 

Sdílej přátelům

REKLAMA
Pro přihlášené návštěvníky se reklamy nezobrazí.